Ürün Sepetinize Eklendi !
Şart
Sepetim 0,00 TL

Aksesuar & Yedek Parça

628 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE
MARKALAR
STOK DURUMU

Aksesuar ve Yedek Parçalar

Bilgisayar aksesuar ve yedek parçalarını inceleyerek sosyal yaşantınızı daha ergonomik ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Web sitemizde bulunan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu diğer adıyla gamer koltuğu olarak bilinen koltuklardır. Oyuncu koltukları genel olarak bel ve boyun destekleri olan beden yapımıza uyumlu ve ayarlanabilir düzeylerde kolları bulunmasından dolayı pozisyona uygun üretilen modellerdir. Ergomik bir yapısının olmasının yanı sıra dokusu ve dayanıklılığı gibi özellikler oyuncu koltuklarını diğer koltuk modellerinden ayıran en önemli özelliğidir.

Mouse Pad

Mouse pad, plastik veya dokulu bir yüzeye sahip, yaklaşık 12 inç kare veya daha küçük ince kauçuk veya plastik bir yastıktır. Bir fare altlığı, bir fare için masaüstü veya başka bir yüzeye göre daha iyi çekiş ve daha hassas imleç hareketi sağlar. Bazen bir fare altlığı, kullanıcının eli veya bileği için bir yastık içerir.

Notebook Soğutucu

Soğutucu altlık veya dizüstü bilgisayar soğutucusu, dizüstü bilgisayarın altına yerleştirilen ve fanları kullanarak ısıyı dağıtarak dizüstü bilgisayarın genel ısısını azaltan bir donanım aksesuarıdır. Soğutucu, dizüstü bilgisayar bacaklarınız üzerindeyken çalışırken kucağınızı serin tutmanıza da yardımcı olabilir. Dizüstü bilgisayarın altında iyi bir hava akışı sağlamaya yardımcı olan küçük bir fana güç sağlamak için USB bağlantı noktanıza bağlanan parçadır.

Notebook Çantası

İster ofise dönüyor olun ister okula dönmeye hazırlanıyor olun, yalnızca bilgisayarınızı değil, diğer değerli eşyalarınızı da taşımak için güvenilir bir dizüstü bilgisayar çantası isteyeceksiniz. Dizüstü bilgisayarlar için kılıflar tüm şekil, boyut ve stillerde gelir. Yanınızda pahalı malzemeler taşıdığınızda çanta veya kılıf bulundurmak akıllıca olacaktır.

iPad & Tablet Aksesuarları

İster evden ister ofiste çalışıyor olun, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler işimizi görmede ve kullanmada mükemmeldir. Bu cihazlar birçok görevi kendi başlarına tamamlayabilirken, bazı aksesuarlar yalnızca performansı artırmakla kalmaz, aynı zamanda işleri biraz daha kolaylaştırır.

Notebook Adaptörleri

Elektronik cihazlar için bir güç kaynağıdır. AC adaptörü veya şarj cihazı olarak da adlandırılan notebook adaptörleri, bir duvar prizine takılır ve AC'yi tek bir DC voltajına dönüştürür. Bilgisayarlar birden fazla DC voltajı kullanır ve güç adaptörü bir dizüstü bilgisayarın güç kaynağının harici parçasıdır. Dizüstü bilgisayar adaptörünün işlevi, dizüstü bilgisayarınızın pilini şarj etmek için bu hazır AC'yi DC'ye dönüştürmektir.

DVD & HDD Kasaları

Harici sürücü kasaları, bir sabit sürücüyü barındıran ve ona güç sağlayan fiziksel bir cihazdır. Ayrı olarak satın alınabilen muhafazalar, bir sabit sürücünün bir bilgisayara bağlanmasına izin veren elektronik ve arayüzleri içerir. Harici sabit sürücü muhafazaları ayrıca disk muhafazaları veya disk kutuları olarak da adlandırılabilir.

 
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et