40 Ürün Bulundu
MARKALAR
MODELLER
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Mouse Pad

Size Özel Fiyatımız

80,76 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

30,48 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

30,09 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

189,19 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

83,87 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

30,48 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

209,42 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

242,27 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

196,35 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

259,45 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

185,12 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

458,81 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

219,37 TL

- +

Mouse Pad Nedir?

Mouse pad, plastik veya dokulu bir yüzeye sahip, yaklaşık 12 inç kare veya daha küçük ince kauçuk veya plastik bir yastıktır. Bir fare altlığı, bir fare için masaüstü veya başka bir yüzeye göre daha iyi çekiş ve daha hassas imleç hareketi sağlar. Bazen bir fare altlığı, kullanıcının eli veya bileği için bir yastık içerir.

Optik fareler, hareketi algılamak için görüntü sensörlerini kullanır. Optik fare üretildiğinde, hassas imleç hareketini yapabilmek için basılı optik desenler içeren özel bir fare altlığı ile birlikte geldi.

Bilek Destekli Mouse Pad

Mouse pad denilince hemen aklınıza siyah ve sıradan bir model gelmesin. Bileğinizi rahat ettirmeyi amaçlayan bu ürünlerin birbirinden sevimli ve zarif modelleri vardır. İster kendiniz için ister sevdiklerinize hediye etmek için ergonomik tasarıma sahip bir mousepad alabilirsiniz. Üzerinde hayvan, bitki, çiçek gibi resim baskılarının bulunduğu, manzara temalı ya da isim ve yazı detaylı rengarenk mousepadler çalışırken hem içinizi açabilir hem de sağlığınızı koruyabilir.

Gaming Mousepad

En iyi oyun mouse pad'i bir bilgisayar oyunu için gerekli olmayabilir ancak kesinlikle göze hitap etmesi açısından tercih edilebilmektedir. En iyi gaming mouslarından biriyle zaten oldukça şık bir tercih yapışsanız en güzel gaming mousepad bilgisayarınızı ve oyun oynamanızı daha iyi ve gösterişli yapar. Boyut olarak mouse pad 90x40 tercih edilebilir.

Hangi Mousepad Seçmeliyim?

Çoğu bilgisayar için, özellikle de arada sırada olarak kullanılanlar için, ucuz bir fare altlığı işinizi görecektir. Çoğu zaman insanlar pedleri ücretsiz olarak alabilir. Özel ihtiyaçları olanlar, belirli kullanım türleri için daha ayrıntılı pedlere ihtiyaç duyabilir. Ergonomik koruma veya daha iyi oyun oynama gibi ek amaçları yerine getirmek için tasarlanmış bir fare altlığı, çok amaçlı olarak belirlenmiş basit altlıklardan daha maliyetli olabilir. Düzenli olarak bilgisayar oyunları oynayan video oyuncuları, oyun mouse pad'ini daha iyi bir kalite seçmesi uygun olacaktır.

Mouse Pad Hangi Malzemeden Yapılır?

Malzemelerdeki çeşitlilik önemlidir ve pedler geri dönüştürülmüş malzemelerden, kauçuk ve kumaş, plastik, çelik, silikon ve hatta ahşap veya mantardan yapılmış olabilir. Yapışmaz sırtlı basit hafif yastıklı kumaş ped genellikle en çok tercih edilendir. Ancak bu kadar çok seçenekle her zevke uygun bir mousepad seçmek oldukça kolay olacaktır.

RGB Mouse Pad

RGB ışıklandırma şeritleri ve özelleştirme yazılımlarıyla diğer ışıklı parçalara uyum sağlayabilen mousepadler, birçok bilgisayar donanım üreticisi tarafından üretiliyor. RGB aydınlatmalı olmayan mousepadlerin eski olması, RGB aydınlatmalı mousepadleri daha tercih edilebilir yapıyor. Tercih ettiğiniz yüzey türünü seçtikten sonra, RGB aydınlatmalı mousepadler arasından sizin için en uygununu seçmek ise kolay olmuyor. Farklı renk aralıkları ve animasyonların yanı sıra, yeni mousepadler, telefonları ve mouse’ları kablosuz olarak şarj da edebiliyor.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et