212 Ürün Bulundu
MARKALAR
MODELLER
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Çevirici & Dönüştürücü

Size Özel Fiyatımız

56,65 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

476,83 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

247,95 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

514,18 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

1.897,79 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

84,18 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

420,80 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

1.122,14 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

97,75 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

105,30 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

491,96 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

322,66 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

116,82 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

100,53 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

89,01 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

2.945,23 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

188,04 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

88,40 TL

- +

Çevirici ve Dönüştürücü

Birbirinden çok farklı özelliklerde hazırlanmış dönüştürücü adaptörlerle farklı cihazı birbirine bağlayabilir ve cihazlarınızdaki farklı özellikleri kullanabilirsiniz.

HDMI dan DVI Dönüştürücü

Bilgisayarınızda DVI çıkışı varsa ancak TV veya monitörde yalnızca HDMI girişi varsa, videoyu bağlamak için bir DVI-HDMI çevirici kablosu kullanılabilir.

Bilgisayarınızda ekran kartı çıkışında HDMI bağlantı noktaları varsa ve monitörünüz DVI destekliyse, HDMI-DVI dönüştürücü adaptörlerinden birini satın alabilirsiniz. Böylece monitörünüz ile bilgisayarınızı birbirine bağlayabilirsiniz.

DVI dan VGA Dönüştürücü

DVI'dan VGA'ya dönüştürmenin iki temel yolu vardır. Dönüşümü sizin için yapan bir kablo kullanabilirsiniz. Bir ucunda DVI konektörü, diğer ucunda VGA konektörü olacaktır. Bir ucunu DVI bağlantı noktasına ve diğer ucunu VGA'ya takın, her şey normal şekilde çalışacaktır. Bunun gibi kabloları çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Type-C den USB 3.0 Dönüştürücü

Type-C 'den USB 3.0 'a dönüştürtürme ihtiyacınız varsa aradığınız ürünler sitemizde mevcuttur. Dönüşümü sizin için yapan bir kablo kullanabilirsiniz. Bir ucunda Type-C konektörü, diğer ucunda USB 3.0 konektörü olacaktır.

M.2 den SATA Dönüştürücü

Eğer bilgisayarınızda m.2 girişi var ve sizde SATA bağlatışı yapmak istiyorsanız bu dönüştürücüyü veya çeviriciyi kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken m3 yuvasına takıp SATA bağlantılarına yapmak olacaktır.

DisplayPort dan HDMI Dönüştürücü

DisplayPort donanımlı bilgisayar sistemlerini HDMI donanımlı monitörlere bağlamak için tasarlanmıştır. DisplayPort bilgisayarınızın iş, ev eğlencesi, konferans odaları ve daha fazlası için HDMI ekranıyla çalışmasına olanak tanıyan uygun maliyetli bir çözümdür.

USB den RJ45 Çevirici

Dizüstü bilgisayarınızın USB bağlantı noktasını bir RJ45 ethernet bağlantı noktasına dönüştürmenizi sağlayan bir ethernet adaptörüdür. Kararsız bir kablosuz bağlantıdan kararlı bir yüksek hızlı Ethernet bağlantısına geçiş yapmak için kullanabilirsiniz.

VGA Dönüştürücü

VGA dişi-dişi, VGA erkek-erkek, VGA erkek-dişi adaptör ile iki kısa VGA kablosunun uzunluğunu artırabilirsiniz veya dönüştürmeler yapabilirsiniz. Bu adaptörler, kablolarda bağlantıları değiştirmek için idealdir, sadece portunuzun girişini değiştirerek ve sahip olduğunuz kabloyu kullanarak yeni bir kablo satın alma maliyetinden kurtarır ve tasarruf sağlar.

HDMI den RJ45 Uzatıcı

HDMI - RJ45 genişletici uzak mesafeye CAT-6 Kablo kullanılarak 1080p için 30 metre/100ft'ye kadar uzatılabilir. HDMI kablosu kullanılarak sınırlı iletim mesafesi bu dönüştürücüler ile uzak mesafeye kadar çıkabilmektedir. Ayrıca yüksek görüntü kalitesini alınabilmektedir.

HDMI Dönüştürücü

HDMI dişi-dişi, HDMI erkek-erkek, HDMI erkek-dişi adaptör ile iki kısa HDMI kablosunun uzunluğunu artırabilirsiniz veya dönüştürmeler yapabilirsiniz. Bu adaptörler, kablolarda giriş portları değiştirmek için idealdir, sadece portunuzun girişini değiştirerek ve sizdeki kabloyu kullanarak yeni bir kablo satın alma zahmetinden kurtarır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et