13 Ürün Bulundu
MARKALAR
MODELLER
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

MS Office Lisansları

Size Özel Fiyatımız

10.665,14 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

2.561,68 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

1.956,00 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

4.702,94 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

4.037,88 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

9.453,39 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

53.204,98 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

31.590,46 TL

- +

Office Yazılımları

Ofis programları günümüzde açık ya da kapalı kaynak olmak üzere birçok marka ve geliştirici tarafından geliştirilen paket programlardır. Ofis programlarının en bilineni Microsoft Office’dir. Ücretli bir paket olan Microsoft Office sunduğu uygulamalarla birçok işyerinin ihtiyacını karşılayabilecek ve dijitalleşmesini sağlayabilecek özelliklere sahiptir.

Microsoft Office, Microsoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir yazılım paketidir. Belgeler, elektronik tablolar ve sunumlar oluşturmak, görüntülemek ve düzenlemek için iş ve eğitim ortamlarında yaygın olarak kullanılır.

Ofis Programlarının Faydaları

Ücretli ya da ücretsiz ofis programları beraberinde birçok avantaj getiriyor. Bunların başında da pratiklik geliyor. Özellikle Word, Pages ya da Docs gibi kelime işlemciler ve Excel, Numbers ya da Sheets gibi hesap tabloları işletmelerin dijital dünyada işlerini çok kısa sürede yerine getirmesini sağlıyor. Bununla beraber arşivler de dijital ortama aktarılarak güvenli bir alanda saklanabiliyor.

Bulutta Microsoft Office

Office'in özellikle bilgisayarda kullanılmak üzere tasarlanan son sürümü Office 2013'tü. Bu sürümden sonra Microsoft büyüyen bulut bilişim hareketine ayak uydurmak için Office'i buluta taşıdı. Microsoft, bulut için Office'i Microsoft Office 365 olarak yeniden markaladı ve ücrete dayalı bir yıllık abonelik aracılığıyla buna erişim sağlıyor. Yıllık ücret, daha önce tek seferlik bir maliyetle mevcut olduğu için Microsoft Office için başka bir değişiklik oldu.

Office 365 satın alan kullanıcılar, Office paketine İnternet'ten, herhangi bir bilgisayardan ve herhangi bir yerden erişebilir ve bunları kullanabilir. Office 365'te oluşturulan dosyalar, diğer Office 365 kullanıcılarıyla da paylaşılabilir.

Microsoft Office'i Hangi Cihazlar Destekler?

Microsoft Office'in sunduğu her şeye erişmek için onu bir masaüstü bilgisayara veya dizüstü bilgisayara yüklemeniz gerekmektedir. Windows ve Mac cihazlar için sürümler vardır. Ayrıca Microsoft Office'i tabletlere de yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarınız yoksa veya sahip olduğunuz bilgisayar Microsoft Office'in tam sürümünü desteklemiyorsa, Microsoft Office Online uygulama paketini kullanabilirsiniz. iOS ve Android cihazlar için de uygulamalar vardır. Bunları kullanarak Microsoft Office uygulamalarına erişim sağlarsınız.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et