Aynı Gün Kargo, Cazip Ödeme Koşulları...
Sepetim 0,00 TL

Gizlilik Sözleşmesi

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.724alsak.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Can Bilişim Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Can Bilişim Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri  tarafından görülmez ve kaydedilmez).
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Onun haricinde üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Can Bilişim Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri  Haricinde Hiç Bir Firma, Kuruluş, Reklam ve tanıtım Şirketi ile paylaşılmaz.
  • Ek bilgi almak istediğiniz konularda numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, bilgi@724alsak.com eposta adresinden veya www.724alsak.com/ sayfa/iletisim adresinden Can Bilişim Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri  ‘ne danışabilirsiniz.
  • Adres: Ortahisar MH. Mimar Sinan CD. 4-A  Ortahisar / TRABZON

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu