Ürün Sepetinize Eklendi !
Aynı Gün Kargo, Kolay İade...
Sepetim 0,00 TL
Gizlilik Sözleşmesi

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.724alsak.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Siyenpi Online Mağazacılık TİC. LTD. ŞTİ. ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Siyenpi Online Mağazacılık TİC. LTD. ŞTİ.  tarafından görülmez ve kaydedilmez).
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Onun haricinde üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Siyenpi Online Mağazacılık TİC. LTD. ŞTİ.  Haricinde Hiç Bir Firma, Kuruluş, Reklam ve tanıtım Şirketi ile paylaşılmaz.
  • Ek bilgi almak istediğiniz konularda numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, bilgi@724alsak.com eposta adresinden veya www.724alsak.com/sayfa/iletisim adresinden Siyenpi Online Mağazacılık TİC. LTD. ŞTİ.  ‘ye danışabilirsiniz.
  • Adres: Ortahisar MH. Mimar Sinan CD. NO: 23/B  61030 Ortahisar / Trabzon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et
10344