5 Ürün Bulundu
MARKALAR
MODELLER
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Ses - Multimedya

Size Özel Fiyatımız

119,14 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

114,83 TL

- +

Kulaklık Mikrofon Birleştirici

Harici mikrofon ve kulaklığınızı mobil cihazlarınızda kullanabilmeniz için dönüştürücü bir kablodur. Kulaklık mikrofon çevirici sayesinde mobil cihazınızda mikrofonlu kulaklık setinizi kolayca kullanabilir, podcast uygulamaları kullanıp sesli sunumlarınızı kayıt edebilirsiniz.

Cep telefonları, güncel tablet ve yeni nesil ultrabook bilgisayarlar kulaklık ve mikrofon ses giriş/çıkışını tek bir jak üzerinden vermektedir. Bu arabirim 2 bağlantılı bilgisayar tipi kulaklık ve mikrofonların birlikte kullanımına engel olmaktadır. Dönüştürücü kablo sayesinde kulaklık ve mikrofonlarınızı aynı anda kullanabilecek ve böylece sesli görüşmelerinizi, ses kayıtlarınızı kaliteden ödün vermeden yapabileceksiniz.

Kulaklık Mikrofon Ayırıcı

Kulaklık mikrofon çoklayıcı ile sahip olduğunuz cep telefonu kulaklıklarınızın hem mikrofon hem de kulaklık özelliklerini masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda kullanın. Kulaklık mikrofon dönüştürücü ile sahip olduğunuz cep telefonu kulakları ile bilgisayarınızdan müzik dinleyebilir ya da sesli görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Ses ve mikrofon aynı anda iletim yapacaktır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et