16 Ürün Bulundu
MARKALAR
MODELLER
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

iPad & Tablet Aksesuarları

iPad ve Tablet Aksesuarları

İster evden ister ofiste çalışıyor olun, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler işimizi görmede ve kullanmada mükemmeldir. Bu cihazlar birçok görevi kendi başlarına tamamlayabilirken, bazı aksesuarlar yalnızca performansı artırmakla kalmaz, aynı zamanda işleri biraz daha kolaylaştırır.

Dizüstü Bilgisayar Sehpası

Bu ergonomik dizüstü bilgisayar sehpası, belirli bir açıda çalışabilme ve sizin için doğru olan uyum için ayarlanabilme özelliğine sahip özelleştirilebilir yüksekliğe sahiptir. Zarif tasarım her alanda harika görünür ve çeşitli renklerde sunulur, ancak bu standda basit bir görünümden daha fazlası vardır. Stand, 10 "ila 17" dizüstü bilgisayarlar için tasarlanmıştır. İstenmeyen hareketi önleyen tabanda kaymaz, silikon pedler ile sağlam ve hafiftir. Etkili bir soğutma tasarımı, dizüstü bilgisayarınızın uzun süreli kullanımlarda aşırı ısınmamasını sağlamaya yardımcı olur.

Tuş Takımı Kapağı

Çalışırken abur cubur yeme isteği, çoğu zaman klavyenizde kırıntılara neden olabilir. Siz yazarken tuş vuruşlarınızın kaydedildiğinden emin olmak için yumuşak dokunuşlu silikon tasarıma sahip bu klavye kapaklarıyla tarzınızı sergilerken klavyenizi istenmeyen toz ve kalıntılardan koruyun.

Klavye Bilek Dayanağı Pedi

Bilgisayar başında geçirilen saatler eklemlerinizde ağrıya neden olabilir. Bu hafızalı köpük bilek pedinin ergonomik tasarımı, oyun oynarken veya ofisle ilgili görevleri yaparken bileklerinizdeki baskıyı hafifletir. Yavaş yükselen hafızalı köpüğü, uzun süreli dizüstü bilgisayar veya tablet kullanımı için idealdir. Bileklik, kaymayı önlemek ve çalışırken stabilite ve rahatlık sağlamak için kaymaz malzemelerden yapılmıştır.

Dizüstü Bilgisayar Kılıfı

Gidecek yeriniz varken ama büyük dizüstü bilgisayar çantaları için yeriniz yoksa, sert kabuklu kılıflar harika bir alternatiftir. Sert kabuklu kapaklar, eziklere ve çizilmelere karşı bir koruma katmanı sunar ve ayrıca seyahatinizi biraz daha hafif hale getirmenize yardımcı olur.

Web Kamerası Kapağı

Bu web kamerası kapaklarıyla kiri ve tozu engellerken gizliliğinizi koruyun. Ekranınızın tamamen kapatılabilmesini sağlamak için ultra ince (0,27 inç kalınlığında) ve Surface Pro, iPad Pro, tabletler, PC'ler, iPhone ve Android'ler ve PS4 konsollarına ek olarak MacBook'lar ve diğer dizüstü bilgisayarlar ile uyumludur.

Laptop Omuz Çantası

13 inçlik bir dizüstü bilgisayar için tasarlanan bu omuz çantası, aynı zamanda cihazınızı kazara çizilmelere karşı koruyan darbe ve darbe emilimi sağlamaktadır. Üstten yüklemeli fermuar sorunsuz bir şekilde kayar ve dizüstü bilgisayarınıza veya tabletinize kolay erişim sağlar. Ayarlanabilir dolgulu omuz askıları (27" ile 48" arasında değişen) ve uzun süreli taşıma için çift, sağlam kulplar ile eşyalarınızı güvenle taşıyın. Kayışlar da çıkarılabilir.

Araba Kafalık Montaj Tutucu

Bir yere ulaşmaya çalışırken çocukların eğlenebilmesi için bu araba koltuk başlığı montaj tutucusunu tabletler için deneyin. Bu montaj/tutucu 7-10,5 inç ekran boyutuna ve 0,7'den az kalınlığa sahip cihazlarla uyumludur. 360 derece döndürülebilir ve çıkarılabilir tasarımları da bulunmaktadır.

iPad ve Tablet Kılıfı

Tablet içinde yer alan bilgilerin korunması gibi tabletin de korunması gerekir. Bunun için tablet kılıflarına ihtiyaç duyulur. Tablet kılıfları tabletinizin başına gelebilecek olası hasarları en aza indirgeyerek özel bir koruma sağlar.

Tablet Kılıfı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Tablet kılıfı alırken bazı hususlar vardır. Bu hususlar sayesinde tabletinize en uygun kılıfı seçebilirsiniz. Böylece kazalardan ve hasarlardan kurtulabilirsiniz.

Tablet kılıfı seçerken dikkat edilecek hususlar:

  • Tablet kılıfı malzemesine dikkat edilmesi gerekir.
  • Tablet kılıfı kalitesi artıkça dış etkilere karşı koruma o derece artar.
  • Üretim malzemesinin dayanıklılığı olması gerekir.
  • Tablet kolayca yırtılmaması gerekir.
  • Tablet kılıfı tableti iyi sarıp darbelere karşı emici olması gerekir.
  • Tabletlerin giriş tuşlarına ve ekranına herhangi bir engeli olmamalıdır.
  • Fotoğraf çekiminde kamera ve sensörlere engel olmamalıdır.
  • Tablet kılıfı kolay takılmalı ve çıkartılabilmelidir.

Tablet Şarj Adaptörü

Şarj adaptörü genel olarak alternatif akımı buna ek olarak sınırlama akımı ve basıncının karakteristiğini karşılayan bir cihazdır. Kontrol devresi görevini üstlenerek düşük voltajlı doğru akım elde edilmesini sağlamaktadır. Şarj cihazları farklı birçok cihazda kullanılır. Telefon, tablet, kamera, ev aletleri gibi farklı birçok üründe bu şarj aletleri kullanılmaktadır. Tablet şarj cihazı alınırken volt ve amper özelliklerine dikkat edilmelidir. Ayrıca şarj ucu standartları da birbirine uyumlu olmalıdır.

Araç Tablet Tutucu

Daha çok araçta kullanılan tablet tutucu, stand tutma yapısına sahiptir. Bu sayede ürün, aracın direksiyon simidi de dahil olmak üzere birçok farklı alanda kullanılabilir. Direksiyon simidinin içine monte edilebilen ürün, sürüş sırasında telefonda konuşmayı kolaylaştıran bir kullanıma sahiptir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et