Şart
Sepetim 0,00 TL

Tiwox

36 Ürün Bulundu
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +

Tiwox Barkod Çözümleri

Tiwox, gelişmiş barkod çözümleri ve ekipmanları ile müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunar. Pos pc, barkod yazıcılar, barkod okuyucular, el terminalleri, barkod etiketleri ve ribonlar gibi birçok ürün çeşidi ile barkodlu ürün takibi işlemlerini kolaylaştırır. Ayrıca, her sektöre uygun barkod çözümleri sunarak iş süreçlerinizi optimize etmenize yardımcı olur.

Barkod Yazıcılar

Tiwox'un barkod yazıcıları, yüksek hızlı baskı özelliği ve çeşitli baskı teknolojileri ile yüksek kaliteli baskılar sunar. Endüstriyel ve masaüstü barkod yazıcıları arasından seçim yapabilirsiniz.

Barkod Okuyucular

Tiwox, barkod okuyucular ile hızlı ve güvenilir barkod okuma işlemleri sunar. Farklı okuma teknolojilerine sahip el tipi, sabit tip ve kablosuz barkod okuyucular arasından seçim yapabilirsiniz.

El Terminalleri

El terminalleri, depo yönetimi, envanter takibi, sevkiyat yönetimi ve saha hizmetleri gibi iş süreçlerini optimize etmenize yardımcı olur. Tiwox'un el terminalleri, hızlı veri toplama ve doğru veri analizi özellikleri ile işletmenizin daha verimli çalışmasını sağlar.

Barkod Etiketleri ve Ribonlar

Tiwox, kaliteli barkod etiketleri ve ribonlar sunar. Farklı boyut ve malzemelerde üretilen barkod etiketleri, ürünlerinizi takip etmek için kolayca kullanılabilir. Ribonlar ise, baskı kalitesini artırmak için kullanılır ve Tiwox'un barkod yazıcıları ile birlikte kullanıldığında yüksek kaliteli baskılar elde edebilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et