Ürün Sepetinize Eklendi !
Aynı Gün Kargo, Kolay İade...
Sepetim 0,00 TL
BLOG
Yayın Tarihi : 16.05.2021 12:47 | Güncellenme Tarihi : 21.06.2021 17:02 | Ağ Sistemleri Network
Chia Calculator - Hesaplayıcı Hatalı mı?

Öncelikle Chia önceden girenlere doğrudan calculator a göre ödeme yapmaktadır ancak yeni girenler için ayın 17 sine hazırlamaya çalıştığı havuz ay sonuna ertelenmiştir şirketin CEO su açıklamıştır. Ancak siz başka havuzlar üzerinden de kazanmaya anlık olarak başlaya bilirsiniz o havuzlarda yapılan ödemeler kesintiye uğrar. Calculator İle uyuşmaz ve biraz daha az kazanırsınız peki pool da kalmanız durumunda ne olur chia ay sonuna kadar solo da beleyenlerin bir kısmına plot başı 2 chia hediye edeceğini beyan etti ve hediye alan arkadaşlarımızı gruplarda gördük. Burada durum sizin tercihinize kalıyor ya ay sonunu bekleyip hediye gelebilecek chia ları bekleyeceksiniz ya da Hpool gibi havuzlara katılıp hemen para kazanmaya başlayacaksınız.

Chia Calculator doğruluk oranını resimde size paylaşıyorum.

Birde insanlar bulunduğu x TB. Ulaştığı anda ekranda yazan parayı alçağını sanıyor hayır ulaştığınız andan itibaren kazanmak için beklenen süre ne ise o sürede para alırsınız. Süre dolduktan sonra günlük olarak para alabilirsiniz. Sürede oluşturduğunuz plot sayısına göre azalıyor.  Şimdiden bol kazançlar arkadaşlar..

Tavsiye Edilen Ürünler
- +
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et