Şart
Sepetim 0,00 TL

Kablosuz USB Adaptör

61 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE
MARKALAR
STOK DURUMU
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +

Kablosuz USB Adaptör

Kablosuz wi-fi adaptör, wifi’si yani wifi ağ bağdaştırıcı kartı içinde gelmeyen bilgisayarların kablosuz işlevi kazanmasını sağlamaktadır. Eğer sizinde bilgisayarınızda wifi özelliği yoksa wifi adaptör sayesinde wifi özelliği kazandırabilirsiniz.

USB Wifi adaptör, dâhili değil harici bir ağ bağdaştırıcı kartıdır; yani bilgisayarın veya laptopun içinde dâhili gelen wireless ağ bağdaştırıcı kartın yerine dış ortamda harici olarak kullanılan bir wireless ağ bağdaştırıcı karttır.

WİFİ Adaptör Nasıl Kullanılır?

Satın almış olduğumuz wifi adaptörün içerisinde Driver CD’si bulunmaktadır. Aldığımız cihaz ile birlikte gelir, bu CD’yi bilgisayara takıp çalıştırıyoruz ve kurulum işlemlerini tamamlıyoruz. Eğer tak çalıştır özelliği varsa kurumluma gerek kalmadan otomatik olarak sistem tarafından kurulumu sağlanacaktır.

Yükleme işlemi bittikten sonra tek yapmamız gereken wifi adaptörü USB yolu ile bilgisayara takıp kablosuz ağa bağlanmaktır. Wireless adaptör’ümüz bilgisayara taktığımız gibi çalışmaya başlayacaktır.

Wifi Adaptör Fiyatları

İhtiyaçlarımıza ve ihtiyaç duyduğumuz usb dongle tipine bağlı olarak, en kolay ve en hızlı şekilde kurulum sağlanan cihazları tercih etmeliyiz. Özelliklerine göre usb wifi adaptör fiyatları da farklılık göstermektedir.

Bluetooth Dongle

Bugün piyasaya çıkan çoğu dizüstü bilgisayar bluetooth bağlantısıyla beraber geliyor. Fakat bu özelliğin olmadığı durumlarda usb bluetooth adaptöre ihtiyacımız oluyor. Bluetooth dongle ile akıllı telefonumuz arasında hızlı ve kolay bir şekilde içerik paylaşmamızı sağlamaktadır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et