Şart
Sepetim 0,00 TL

Yazıcı & Projeksiyon Cihazları

725 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE
MARKALAR
STOK DURUMU

Yazıcılar

Yazıcı, bir bilgisayarda veya başka bir aygıtta depolanan elektronik verileri alan ve bir basılı kopya oluşturan harici bir donanım çıktı aygıtıdır. Genellikle metin, belge ve fotoğraf yazdırmak için kullanılır. Çeşitli yazıcı türleri bulunmaktadır.

Yazıcı Fiyatları

En sık kullanılan yazıcı kullanıldığı ortama göre değişiklik gösterebilir. Ev ve aile kullanıcıları için mürekkep püskürtmeli yazıcılar (inkjet) ​​fiyatları nedeniyle en yaygın kullanılanlardır. Ofis ortamları için lazer yazıcılar en yaygın olanıdır.

Bir Yazıcının Kullanılması İçin Bir Bilgisayar Gerekir mi?

Daha eski yazıcılar bir bilgisayarın kullanılmasını gerektiriyordu. Ancak akıllı telefonların, tabletlerin ve Wi-Fi'nin popülaritesi ile daha yeni yazıcılar kablosuz ağınıza bağlanabilir ve bilgisayar olmadan kullanılabilir.

Projeksiyon Cihazları

Projeksiyon, bir bilgisayar veya Blu-ray oynatıcı tarafından oluşturulan görüntüleri alan ve bunları bir ekrana, duvara veya başka bir yüzeye yansıtarak yeniden üreten bir çıktı aygıtıdır. Görüntüleri çok sayıda kişiye gösterme açısından bir monitör veya televizyon dışında bir seçenek olabilir.

Projeksiyon Bağlantısı

Projeksiyonun bazıları Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarını destekleme potansiyeline sahiptir ve çoğu projeksiyon daha eski cihazlar için VGA bağlantı noktaları ve daha yeni ekipman için HDMI bağlantı noktaları gibi farklı giriş kaynaklarına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Projeksiyon Fiyatları

İlk zamanlarda, yüksek kaliteli projeksiyonlar için çok yüksek miktarda paraya ihtiyaç vardı ve sadece ampuller için çok fazla maliyet gerekliydi. Modern zamanlarda projeksiyonların maliyeti, parlak kaliteli bir projeksiyon gibi LCD ve LED ışık kaynakları yardımıyla uygun fiyatlara indirilmiştir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et