49 Ürün Bulundu
MARKALAR
MODELLER
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Projeksiyon Aksesuarları

Size Özel Fiyatımız

1.533,41 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

1.194,46 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

518,95 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

420,53 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

981,88 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

571,40 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

390,21 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

4.160,75 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

747,83 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

864,66 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

1.446,89 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

650,08 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

495,51 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

1.336,72 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

5.546,71 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

2.003,55 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

7.692,92 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

4.833,91 TL

- +

Projeksiyon Aksesuarları

Projeksiyon Standı

Stand, ekranın duruşunu korurken projeksiyonu tuttuğu yerdir. Projeksiyon merceğinin yüksekliği ve eğim özelliği ayarlanamadığından düz yüzey oluşmadığından sorunla karşılaşabiliriz. Bu nedenle, projeksiyonu istenen yüksekliğe yükseltmek için muhtemelen kutular veya kitaplar yığmaya çalışabiliriz. Bunun yerine projeksiyon standı almanızı öneririz. Ayrıca stand esnektir ve projeksiyonu rahat ve doğru bir şekilde konumlandıracak bir yapıya sahip olmadığınız durumlarda fayda sağlayabilir.

3D Gözlük

3D video oynatmayı destekleyen bir projeksiyonu olan ev sahipleri, 3D gözlüklerin projeksiyonlar için en iyi aksesuarlardan biri olduğunu göreceklerdir. Sürükleyici bir film izleme deneyimini kolaylaştırırlar. Çoğu üretici, pakete 3D gözlük dahil etmez ve ayrıca satın alınmaları gerekir. İki tür 3D gözlük vardır. Pasif 3D gözlük ve Active Shutter 3D gözlük. Projektörünüzün desteklediğini seçmelisiniz.

Projeksiyon Perdesi

Projeksiyondan sorunsuz bir izleme deneyiminin keyfini çıkarmak için ışığın engelsiz beyaz veya açık renkli duvar gibi düz ve pürüzsüz bir yüzeye yansıtılması gerekir. Bununla birlikte pahalı tasarlanmış duvar kağıdı, sanatsal duvar dekorasyonu gibi bazı faktörlerden dolayı duvar durumunu kontrol edemiyorsanız veya üzerine yansıtmak için gerçekten yer kalmadıysa endişelenmeyin, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli projeksiyon perdeleri var. Projeksiyon perdesi, görüntülenmesini istediğimiz her yerde daha iyi görüntü ışığı netliği yaşamamızı sağlar.

Yer Üstü Projeksiyon Perdesi: Projeksiyon perdesi, tam yüksekliğinin yarısını dolduran beyaz bir perde ile kendi başına durabilir. Rüzgara karşı dayanıklıdır. Bu, iç ve dış mekan kullanımı için taşınabilir bir çözüm olarak önerilir.

Motorlu Projeksiyon Perdesi: Projeksiyon perdesi beton duvara monte edilir veya asma tavan içine gizlenir ve altındaki perdeden çıkışa yol açar. Bir ofis toplantı odasına, konferansa ve seminer salonuna pratik olarak kurulabilir. Projeksiyon perdesi, kablolu yedekleme denetleyicisine bağlı bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir ve perde silindiri bir elektrik motoru sistemi ile çalışır. Bu sayede bu perde, prizinden bir elektrik prizine bağlanmasını gerektirmektedir. Uzun süreli kullanım için kalıcı olarak monte etmeye karar verdiyseniz önerilir.

Manuel Projeksiyon Perdesi: Bu projeksiyon perdesi, motorlu projeksiyon perdesine neredeyse benzer tek fark perdenin alt ucundan manuel olarak aşağı çekmek zorunda olmasıdır. Bu nedenle bir elektrik motoru tarafından kontrol edilmez. Motorlu bir projeksiyon perdesine göre daha uygun fiyatlı ve hafiftir. Sık sık çekme tüm metal kasanın dengesini etkileyebileceğinden sağlam bir beton duvara monte edilmesi önerilir.

Tripod Projeksiyon Perdesi: Kurulumu zemin üstü projeksiyon perdesine benzer olup tripod yapısı ile daha sağlam bir tabana sahiptir. Yapısı, saklamak veya taşımak için katlamak için daha uygundur. 2 parçaya ayrılıyor: askılı perde ve ayarlanabilir tripod standı. Bu, iç ve dış mekan kullanımı için taşınabilir bir çözüm olarak önerilir.

HDMI Aygıt Konektörüne Kablosuz Wi-Fi Yansıtma Aygıtı

Bu projeksiyon aksesuarı, projeksiyona daha temiz ve kablosuz bir bağlantı tercih edenler için mükemmeldir. Boyutu bir flash sürücü kadar küçüktür, bu konektörü projeksiyon takın ve dizüstü bilgisayarınızı, tabletinizi veya telefonunuzu yaşam alanınızda veya çalışma alanınızda ek kablo karmaşası olmadan Wi-Fi ağınızı kullanarak projeksiyona yansıtabilirsiniz.

HDMI Kablosu

Ekran bağdaştırıcılarına benzer şekilde HDMI kablosu dizüstü bilgisayarınız ile projeksiyon arasındaki fiziksel bağlantı olacaktır. Tüm projeksiyonların HDMI'yı desteklemediğini belirtmekte fayda var. Bu nedenle önce projeksiyonunuzda giriş kaynakları için bir HDMI bağlantı noktası olup olmadığını kontrol edin.

Projeksiyon Kılıfları

Taşınabilir bir projeksiyon kullanıyorsanız, kılıf sizin için gerekli projeksiyon aksesuarlarından biridir. Bir projeksiyon kasası, projeksiyonu rahat ve güvenli bir şekilde taşımanıza olanak tanır. Ayrıca diğer aksesuarlar için de depolama alanı sağlar. Sağlanan ceplerde HDMI ve güç kabloları, adaptörler, fare, etkileşimli kalemler, tabletler, depolama sürücüleri ve diğer aksesuarları saklayabilirsiniz.

Harici Hoparlörler

Harici hoparlörler, sahip olunması gereken iç veya dış mekan film projeksiyonu aksesuarlarından biridir. Çoğu projeksiyonda yerleşik hoparlörler bulunur  ancak filmlerinizi veya oyunlarınızı gerçek bas veya surround sesle yaşamak istiyorsanız harici hoparlörleri Bluetooth veya kablolar aracılığıyla projeksiyona her zaman bağlayabilirsiniz.

AUX Kablosu

Bu ses kablosu cihazınız Bluetooth aracılığıyla projeksiyona bağlanamadığında kullanışlı olacaktır. Bu kablo cep telefonları, hoparlörler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlarla uyumludur. Ancak AUX kablolarının kalitesi eşit şekilde olmayabilir. Ucuz seçenekler parazitli ses iletimine yol açabilir. Sadece yüksek kaliteli seçenekleri veya en azından işe yarayan altın kaplamalı seçenekleri almalısınız.

Lens Temizleme Kiti

Projeksiyonlar zamanla kir ve toz nedeniyle kirlenir. Sızdırmaz bir mercek düzeneği ve filtreleri olsa bile, merceğin dış yüzeyine toz birikecektir. Yansıtılan görüntünün kalitesini etkileyecektir. Bu nedenle, projeksiyonu bir temizleme kiti kullanarak düzenli olarak temizlemek çok önemlidir.

Sunum Kumandası

Uzun süreli ve sürekli sunum yapanlar için geliştirilen sunum kumandaları; video, içerik veya görüntüleri karşı tarafa daha etkili bir şekilde aktarabilmemizi sağlar. Birbirinden farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan bu ürünler bulunmaktadır. Sunum kumandaların farklı özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Kolaylık sağlaması, modern tasarımı ve çeşitli özellikleriyle birçok farklı ürün ortaya çıkar.

Projeksiyon Askı Aparatı

Projeksiyon askısı, farklı türdeki projeksiyonları kolaylıkla monte etmek için kullanılır. Serbestçe ayarlanabilen açılar ve uzunluk ile çok amaçlı kullanım tasarımı vardır. Projeksiyonun kurulumu ve montajı kolaydır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et