10 Ürün Bulundu
MARKALAR
MODELLER
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Askı Aparatı

Size Özel Fiyatımız

420,13 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

871,31 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

388,74 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

647,64 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

2.002,71 TL

- +

Projeksiyon Askı Aparatı

Projeksiyon askısı, farklı türdeki projeksiyonları kolaylıkla monte etmek için kullanılır. Serbestçe ayarlanabilen açılar ve uzunluk ile çok amaçlı kullanım tasarımı vardır. Projeksiyonun kurulumu ve montajı kolaydır.

Projeksiyon Askı Aparatı Satın Alırken Dikkat Edilecekler

Sağlam ve kaliteli bir şey satın alın; düşük kaliteli Projeksiyonların zaman içinde kayması daha olasıdır bu da projeksiyonun (ve görüntünün) ekranla hizasının dışına çıkmasına neden olur. Tavan tipinize bağlı olarak montajınız için adaptör satın almanız gerekebilir. Projeksiyon askı aparatı satın alırken projeksiyon cihazınızın ağırlığına dikkat edilmelidir. Projeksiyonu duvarda ya da tavanda konumlandırıp konumlandırmayacağınıza karar vermelisiniz.

Projeksiyon Askı Aparatı Kullanım Alanları

Projeksiyon askı aparatı, projeksiyon cihazının olduğu her yerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Alandan tasarrufu sağlayarak projeksiyon cihazının perde ile doğru orantılı olacak bir biçimde konumlanmasını sağlamakta rol oynamaktadır. Uzun projeksiyon askı aparatı ile tavanınızın yüksekliği bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Çeşitli pek çok boyuta sahip modeller ile hem alçak hem de yüksek tavanlar için ideal olabilecek modeller bulunmaktadır. Her askı aparatının kaldırabileceği ağırlık ölçüsü modelden modele farklılık gösterebilmektedir. Satın alırken ürünün özelliklerine, niteliklerine ve de projeksiyon cihazının ağırlığına dikkat edilmelidir.

Yerden Tasarruf Sağlar

Sadece bir projeksiyon montajı satın alarak alanınızda çok fazla yer kaplayan masadan kolayca kurtulabilirsiniz. Yerden tasarruf etmenize yardımcı olmasının yanı sıra dekor kalitenizi de büyük ölçüde artırır. Projeksiyon askı aparatı ile yerden tasarruf ederek kendinize kullanım alanı oluşturmuş olacaksınız.

Projeksiyon Askı Aparatı Kurulumu

  • Projeksiyon perdesinin asılı konumunu bulun, projeksiyon perdesini kurun ve bir sonraki kuruluma hazırlanmak için projeksiyon perdesi kurulduktan sonra mesafe ölçümü yapın.
  • Projeksiyon askı aparatını açın ve askı ayaklarını projeksiyon doğru şekilde takın.
  • Askıyı tavana sabitleyin ve vidaları ile doğrudan tavana sabitleyin.
  • Projeksiyonu, ayakları tavana takılı olacak şekilde montajını yapın. Bu sayede projeksiyon askısının montajı neredeyse bitmiştir.
  • Projeksiyon perdesini açın ardından Projeksiyonu açın ve ışığın perdeye geçmesine izin verin. Projeksiyonun iletilen perde boyutunu uygun bir perdeye ayarlayın ve ardından projeksiyonu sabitleyerek vidaları sıkın.
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et