22 Ürün Bulundu
MARKALAR
MODELLER
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Sunum Kumandası

Size Özel Fiyatımız

1.533,41 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

1.194,46 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

518,95 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

981,88 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

571,40 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

4.160,75 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

747,83 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

495,51 TL

- +
Size Özel Fiyatımız

1.336,72 TL

- +

Sunum Kumandası

Uzun süreli ve sürekli sunum yapanlar için geliştirilen sunum kumandaları; video, içerik veya görüntüleri karşı tarafa daha etkili bir şekilde aktarabilmemizi sağlar. Birbirinden farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan bu ürünler bulunmaktadır.

Sunum kumandaların farklı özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Kolaylık sağlaması, modern tasarımı ve çeşitli özellikleriyle birçok farklı ürün ortaya çıkar.

Sunum Kumandası Sahip Olması Gerek Özellikleri

Ergonomik

Muhtemelen sunumunuzun ne kadar uzun olacağına bağlı olarak uzaktan kumandayı makul süreler boyunca kullanacaksınız. Bu nedenle uzaktan kumandanın boyutu ve elinize sığma kolaylığı kesinlikle önemlidir.

Kullanımı kolay

Günümüzde çoğu ergonomik uzaktan kumandanın kullanımı kolaydır. Ancak yine de parmaklarınızın/başparmağınızın uzaktan kumandadaki her bir düğmeye/kontrollere kolayca erişip erişemeyeceğini kontrol etmek ihtiyatlıdır. Bazen uzaktan kumandayı küçük tutmak için bir özelliğe erişmek aynı anda iki düğmeye basmak anlamına gelebilir. Bu durumda sununuzda gereksiz gecikmeler olmadan bu özelliği tetikleyebildiğinizden emin olun.

Görünür Lazer İşaretçi

Lazer işaretçiler, sunum özelliği olarak harika bir ektir. Lazer ile hedef kitlenizin dikkatini slaytınız üzerinde belirli bir noktaya yönlendirerek sizi takip etmelerini kolaylaştırabilirsiniz. İzleyicileriniz tarafından açıkça görülebilmesi için parlak lazerli ve daha geniş ışınlı bir uzaktan kumanda seçin.

İletim mesafesi

Sunum uzaktan kumandaları 2 farklı teknoloji ile çalışır: Bluetooth ve RF (kablosuz radyo frekansı). Sunum cihazınıza bağlandıktan sonra, bir Bluetooth uzaktan kumanda bağlantısını kaybetmeden yaklaşık 30 fit mesafeye kadar gidebilirken, bir RF uzaktan kumanda 50 ila 100 fitlik bir menzili yönetebilir. Konuşmayı sahneden (nispeten aynı yerde) veya seyirciler arasında dolaşırken yapmak istiyorsanız sunum tarzınıza en uygun uzaktan kumandayı seçmelisiniz.

Kablosuz Sunum Kumandası Faydaları

Kablosuz sunucu uzaktan kumandaları, bir sunum yaparken size inanılmaz hareket etme ve izleyicilerinizle etkileşim kurma yeteneği verir. İyi bir tıklama, sizi manuel kontrol için bilgisayarınızın yakınında olma ihtiyacından kurtarır. Kablosuz sunucu uzaktan kumandaları ayrıca zamandan tasarruf etmenize ve manuel sunum kontrolünde yaygın olan gereksiz kesintileri tamamen ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir.

Kablosuz Sunum Kumandası Satın Alırken Nelere Bakmalı?

Güç: Çoğu kablosuz sunucu ya şarj edilebilir ya da pil kullanır. Kullanılmadığında otomatik olarak uyuyarak pil gücünden en iyi şekilde yararlanan bir tıklayıcıya ihtiyacınız var. LCD ekrana sahip olanlar, bir sunumun ortasında bile pil seviyelerini kolayca söylemeyi kolaylaştırmalıdır.

İşaretçi: Tıklayıcınızı nasıl kullanacağınızı düşünün. Çoğunlukla sınıfta sunum yapıyorsanız beyaz tahtaları işaret etmek için kırmızı bir lazer işaretçi yeterli olabilir ancak düzenli olarak iş toplantıları düzenliyor ve sunumları ekranda paylaşıyorsanız güçlü bir yeşil işaretçiye ihtiyacınız vardır.

Menzil: Hareket ihtiyaçlarınız nelerdir? Genellikle daha büyük alanlarda sunum yapıyorsanız ve etrafta dolaşmayı seviyorsanız, iyi bir kablosuz kontrol aralığına sahip tıklayıcılara gitmeniz gerekir.

Uyumluluk: Tüm tıklayıcıların tüm işletim sistemleriyle uyumlu olduğunu varsaymayın. Tercih ettiğiniz kablosuz uzaktan sunucunun cihazınızda çalışabildiğinden emin olun. Tak ve çalıştır bir cihaz olup olmadığını veya kullanmak için yazılım indirmeniz gerekip gerekmediğini kontrol edin.

Tasarım: Kablosuz sunucunuzu seçerken bunu aklınızda bulundurmanız gerekir. Anahtarlar nasıl düzenlenir? Kullanımı kolay mı? Tutması rahat ergonomik bir tasarıma sahip mi?

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et